DNP 000 – Premierowy odcinek Dlaczego nie? – Podcast – już 3 września! – czyli plan działania

Wszystko już wiadomo!

Dlaczego nie? – Podcast ruszy wraz z pierwszym poniedziałkiem września! Dokładnie 3 września będziecie mogli odsłuchać nie jeden, lecz aż trzy odcinki podcastu! Już wkrótce dowiecie się jakie tematy, będą poruszane w premierowych odcinkach. Najpierw jednak kilka informacji organizacyjnych.

Dlaczego nie? – Podcast to program, w którym będę prezentować treści, które pomogą młodym ludziom postawić solidne fundamenty dla ich kariery zawodowej, a także ich życia prywatnego. Tematyka podcastu jest zróżnicowana ze względu na złożoność tematu. Wraz z gośćmi będziemy poruszać tematy finansowe, edukacyjne i te, zahaczające o rozwój osobisty.

 

“Dlaczego nie? – Podcast” – już wkrótce będzie dostępny w katalogach Itunes, Zune oraz Blackberry, będziecie go mogli posłuchać również na Spotify!

 

Upewnijcie się, że śledzicie postępy moich działań w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Google+, Linkedin i Youtube, gdyż właśnie tam będą pojawiały się dalsze informacje, a także ciekawostki z backstage’u podcast’u!

 

Dlaczego nie? – Podcast czyli audycja i wiele więcej!

 

  • Dlaczego nie? – Podcast – w każdy poniedziałek co dwa tygodnie nowy odcinek Dlaczego nie? – Podcast. Zaczynamy już 3 września! Pierwszy sezon podcastu będzie miał 24 odcinki, które wypuszczane będą od września do czerwca.  
  • Podcast LIVE – w każdy ostatni dzień miesiąca, na Facebooku przeprowadzać będę audycje live, w których będę odpowiadał na pytania widzów. Tematyka pytań będzie wcześniej określana, a pytania będzie można zadawać pod przygotowanym specjalnie poście na Facebooku. Kliknij tutaj, aby polubić naszą stronę i nie przegapić audycji.
  • Podcast Newsletter – to cotygodniowy newsletter, w którym przybliżam wam tematy, poruszane w podcastach i które pomogą wam jeszcze lepiej zrozumieć je zrozumieć. Co więcej, jeśli zapiszecie się na Dlaczego nie? – Podcast NEWSLETTER, będziecie pierwsi otrzymywać informacje o niespodziankach, jakie dla was szykuje, a także będę was informować w nim o nowych odcinkach podcastu. ZERO SPAMU. Tylko wartościowe treści. Aby się zapisać na newsletter, kliknij tutaj.

 

Wszystkie działania zaczynamy już 3 Września!

 

Nie zapomnij zapisać się na newsletter, aby otrzymywać wiadomości dotyczące powstawania “Dlaczego nie? – Podcast. Podziel się tym, postem ze swoimi znajomymi, a także zostaw komentarz. Dzięki, że jesteś, do usłyszenia! Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *