DLACZEGO NIE? PODCAST

Dlaczego nie? Podcast to program, w którym dzięki życzliwości moich gości uczę się, wraz z moimi słuchaczami jak budować swoje życie. Jak postawić solidne fundamenty dla kariery zawodowej oraz całego życia. Jak w prawidłowy sposób zarządzać finansami, jak utrzymać zdrowie psychiczne i fizyczne. Jak ustalać życiowe priorytety i osiągnąć sukces. Wszystko dlatego, że uwielbiam się uczyć i dzielić zdobytą wiedzą, jednocześnie kocham być wśród ludzi, którzy są pasjonatami swoich dziedzin i o nich opowiadać. Podcast Dlaczego nie? Jest moim sposobem, na rozwijanie mojej pasji i dzieleniu się nią z innymi dla wspólnych korzyści. Zmieńmy świat, zacznijmy od siebie. Dlaczego? A dlaczego nie?!

Jeśli więc:

  • jesteś chcesz nauczyć się jak zarządzać swoimi finansami,
  • marzysz o odnalezieniu swojej własnej pasji,
  • chcesz dowiedzieć się jak planować czas i wyznaczać cele,
  • chcesz nauczyć się jak budować relacje z innymi i wykorzystywać je,

jesteś w odpowiednim miejscu!


O MNIE

Hej, jestem Wojtek i chcę być z tobą szczery.

Zawsze marzyłem o wielkich rzeczach i chciałem żyć na swoich zasadach.

Jednak jako dziecko byłem nieśmiały. Ze względu na wątłą budowę ciała, okulary i krzywe zęby byłem wyśmiewany przez rówieśników i nie starałem wychylać się przed szereg.

Wiele razy myślałem o swojej przyszłości, czy powinienem poddać się presji otoczenia i dopasować się do reszty, zostając kolejnym księgowym lub urzędnikiem.

Postanowiłem jednak wybrać swoją własną drogę!

Jak?

 

 

Zacząłem czytać!

Szkoła przez kilkanaście lat zniechęcała mnie do nauki swoim wojskowym drylem. Zwykle miałem dobre stopnie, jednak nauka nie sprawiała mi przyjemności. Za namową rodziców wciąż jeszcze naiwny udałem się do szkoły średniej o profilu ekonomicznym. Marzyłem o tym, że pozwoli mi ona merytorycznie przygotować się do prowadzenia własnego biznesu…

Chyba nie muszę opowiadać, jak bardzo się myliłem. Jednak wtedy stało się coś prozaicznego, co zmieniło moje życie…

Obowiązkowe praktyki odbyłem w biurze rachunkowym. Właściciel tegoż biura okazał się hojnym i mimo iż nie miał obowiązku, za dwa tygodnie pracy wypłacił mi pensję w wysokości około sześciuset złotych. Całą kwotę przeznaczyłem na książki o tematyce biznesowej. Odkryłem wtedy Roberta Kiyosakiego i za namową „Bogatego ojca” zacząłem zmieniać swój sposób myślenia.

Od tamtej pory czytam kilkadziesiąt książek rocznie, natomiast statystycznym Polak czyta tylko jedną w tym samym okresie czasu. 

Dzięki temu nie tylko zdobyłem wiedzę, ale nauczyłem się również łączyć kropki 🙂 

 

Zacząłem próbować nowych rzeczy

  • współtworzyłem grupę teatralną,
  • zostałem Świętym, 
  • zapisałem się na kurs tańca,
  • odwiedziłem Stany Zjednoczone,
  • zagrałem w filmie,

Więcej o inicjatywach, w których brałem udział, możesz poczytać tutaj:

Nie chodzi o sławę czy pieniądze!

Nie jestem żadnym specjalistą ani tym bardziej guru od wszystkiego. Jestem zwykłym gościem, który lubi angażować się w różne ciekawe projekty. W podcaście prezentuje wywiady z ludźmi, którzy inspirują mnie swoją pracą i chcą dzielić się swoimi historiami dla dobra wszystkich, tych którzy chcą rozwijać się każdego dnia. W ten sposób łącze swoją ciekawość do świata i pasję do dzielenia się wiedzą.

Sprawiam, że sprawy skomplikowane, stają się proste!

Dzięki za twoją uwagę i za to, że poświęciłeś swój czas na ten o kilka zdań za długi wstęp.  

P.S. Jeśli chciałbyś podzielić się swoją opinią na tematy związane z podcastem, zaproponować gości lub temat, albo jesteś nowym sympatycznym słuchaczem, który chce się przywitać. Śmiało. Zrób to za pomocą poniższego formularza.

P.P.S znajdziesz mnie również na Facebooku, Instagramie G+, YT, Linkedin, Itunes i spotify

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *