Witaj! To jest „Dlaczego nie?” Podcast

Cześć, nazywam się Wojtek, jestem prowadzącym Dlaczego nie? Podcast i sądzę, że jestem ci winien odpowiedzi na kilka pytań, które mogą pojawiać się w twojej głowie. 

Dlaczego powstał ten podcast?

Podcast Dlaczego nie?” powstał z powodu chęci połączenia dwóch rzeczy, które kocham. Rozmawiania z ludźmi i uczenia się od nich. Uważam, że dzielenie się z innymi ludźmi zdobytym doświadczeniem jest wspaniałym pomysłem. Dlatego do podcastu chciałbym zapraszać gości, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą na poszczególne tematy, które pomogą moim słuchaczom i mi, w rozwijaniu się i budowaniu życia na własnych zasadach. Tytuł podcastu to maksyma, którą znalazłem w pewnej książce, “Nie pytaj dlaczego?” zapytaj “dlaczego nie”, towarzyszy mi ona do dzisiaj. Ja zapytałem siebie, Dlaczego by nie ruszyć z podcastem? I oto on, Dlaczego nie? Podcast

 

Kto powinien go słuchać?

Wszyscy młodzi ludzie, którzy chcą się rozwijać i aktywnie zarządzać swoim życiem, a nie pasywnie przyglądać się temu, co dzieje się wokół nich. Starsi, którzy czują, że w ich życiu potrzebna jest zmiana i muszą przestać się mu w końcu jedynie przyglądać. Dla wszystkich tych, którzy nie czekają na odpowiednie warunki, a sami je sobie tworzą. Jeśli i ty jesteś człowiekiem ciekawym świata, pragnącym się rozwijać i wchodzić na kolejne szczeble aż do sukcesu, zapraszam cię do posłuchania podcastu, no bo w końcu ‘, Dlaczego nie?.

Jaka jest tematyka podcast’u?

Dlaczego nie? Podcast porusza tematy praktyczne, bez zbędnego filozofowania i rozmyślania co by było, gdyby. Dotyka tematów z zakresu biznesu, psychologi, marketingu i rozwoju osobistego. Wspólnie nauczymy się jak zacząć swoją karierę zawodową, co może pomóc nam w osiągnięciu sukcesu, jak żyć zdrowo i dlaczego warto iść własną drogą.

Co otrzymasz?

Odcinki Dlaczego nie? Podcast – czyli wywiady z ludźmi, którym udało się odnieść sukces i dla dobra innych chcą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi.

Newsletter – jest to każdego tygodnia w piątek jeśli zapiszesz się na newsletter, otrzymasz mail’a z poradami dotyczącymi szeroko pojętego rozwoju, który będzie lądować na twojej skrzynce pocztowej. W zamian za zapisanie się na listę mailingową otrzymasz darmowego e-booka, powiadomienia o nowych odcinkach podcastu, a także pierwszy będziesz dowiadywać się o niespodziankach, które dla was szykuje. 

Dlaczego nie? Podcast LIVE – program na żywo, w którym będę odpowiadał na pytania widzów na wcześniej określony temat.

Notatki – są to posty publikowane na blogu, dzięki którym łatwiej będzie wam odszukać produkt, stronę, wydarzenie, aplikacje czy osobę wymienioną w podcaście. Znajdziecie tam również transkrypt podcastu, podsumowanie odcinka. Listę stron, na których będziecie mogli posłuchać odcinka podcastu lub go pobrać. Pod tym postem będziesz mógł zadać pytanie w komentarzu, na które wraz z gościem postaramy się odpowiedzieć.

W przyszłości planuje również organizować webinary, kursy tematyczne, a także oferować ebooki. 

Dziękuję Ci!

Jesteś wspaniały! Doceniam to, że dobrnąłeś do końca. Zapisz się do mojej listy mailingowej tutajDzięki temu będziesz powiadamiany o nowych odcinkach Dlaczego nie? Podcast, otrzymasz darmowego e-book’a „5 sposobów: Jak zdobyć rozgłos w Internecie?”!  Otrzymasz wskazówki dotyczące odcinków podcastu nigdzie niepublikowane, a także będziesz pierwszy w kolejce do niespodzianek, które dla ciebie szykuje. Nie czekaj! Kliknij (tutaj) i DO USŁYSZENIA!